July 28, 2021
Portali Shprehja

Sulmoi fizikisht bashkëshorten e tij, arrestohet 26 vjeçari nga Tetova

Zyrtarët policorë të SPB Tetovë dje (1-korrik) rreth orës 13:50 në rrugën e “Ilindenit” në Tetovë, e kanë privuar nga liria 26-vjeçarin S.A. nga Tetova, i cili më herët e kishte sulmuar fizikisht në shtëpinë e tyre, gruan e tij 27-vjeçe. Ai është ndaluar në Stacionin Policor të Tetovës dhe kundër tij do të përgatitet parashtresë adekuate.

.

Të Ngjajshme

Qeveria do t’i ofron partive të vogla uljen e pragut në 1 për qind për këshilltar komunal

admin

Në “Tabanoc” pritet rreth 40 minuta

admin

Aksion i madh policor në Shkup, disa të arrestuar

admin

Leave a Comment