January 28, 2022
Portali Shprehja

Sulmoi fizikisht nënën dhe vëllain, arrestohet i dyshuari në Ferizaj

Një person është arrestuar në Ferizaj, pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht familjarët e tij (nënën dhe vëllain).

Si pasoj e sulmit viktimat kanë pësuar lëndime të lehta trupore për çka dhe u është ofruar tretmani mjekësorë.

Tact Watches

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Arrestohet 53-vjeçari në Mitrovicë, dyshohet për falsifikim të dokumenteve

admin

Iniciohet rast penal ndaj 17-vjeçarit që posedonte armë zjarri

admin

Policia në Prizren shqipton 112 gjoba për persona fizik për mos respektim të masave anti-COVID

admin

Leave a Comment