May 12, 2021
Portali Shprehja

Sulmoi fizikisht zyrtarët policorë, arrestohet i dyshuari nga Prishtina

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi që i njëjti ka sulmuar zyrtarët policorë. Rasti ka ndodhur dje në rrugën “Mon Balaj” në kryeqytet.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti, nuk iu është bindur urdhrave të zyrtarëve policor (në rroba civile). I dyshuari ka fyer dhe sulmuar fizikisht të njëjtit. Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Arrestohet një person në Fushë Kosovë për dhunë ndaj bashkëshortes

admin

Gjendet pa shenja jete një person në oborrin e shtëpisë së tij në Gjilan

admin

Në Mushtisht të Suharekës i vihet flaka shkollës së vjetër

admin

Leave a Comment