November 29, 2021
Portali Shprehja

Sulmoi me thikë djalin e axhës, arrestohet ferizajasi

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person në Ferizaj, pasi që i njëjti ka sulmuar me thikën djalin e axhës.

Rasti ka ndodhur ditën e premte, transmeton Telegrafi.

Tact Watches

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që ka sulmuar me thikë djalin e axhës, viktimën mashkull kosovar. Viktima dhe i dyshuari kanë pranuar tretman mjekësor”, thuhet në njoftim.

Policia bën të ditur se me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje. /Telegrafi/

 

.

Të Ngjajshme

Në dy aksidente të ndara në Prishtinë, këmbësorët goditen nga veturat

admin

FSK largon 70 copa të minave në një pyll në Gjakovë

admin

Të shtëna me armë në një aheng familjarë në Prishtinë

admin

Leave a Comment