Sulmon babain e vet, arrestohet

Një person është arrestuar në Fushë Kosovë, pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht babain e tij.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Të ngjajshme

Një muaj paraburgim prizrenasit të akuzuar për shitblerje të narkotikëve

shprehja

Dy meshkuj dhe një femër arrestohen për një grabitje

shprehja

E rrahë dhe tenton ta ngulfatë bashkëshorten, arrestohet

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë