March 3, 2021
Portali Shprehja

Sulmon fizikisht vëllain në Prishtinë

Një person është arrestuar i cili pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht vëllain e tij.

.

Të Ngjajshme

Vjedhin para dhe stoli ari në një shtëpi në Malishevë

admin

Kombi që mori flakë në autostradë po barte para, kompania thotë se ato nuk janë dëmtuar

admin

Bastisje në Qendrën Korrektuese në Dubravë, gjenden 61 qese të vogla me substancë narkotike

admin

Leave a Comment