Sulmuesi i njohur: Barcelona provoi të nënshkruante me mua

“Unë kam qenë në gjendje të shkoj atje në afatin kalimtar të dimrit, por në fund, asgjë nuk ndodhi”, i tha ai Onze Mundial, përcjell lajmi.net.

“Dhe ata gjithashtu pyetën për mua disa herë verën e kaluar”.

Dhe, për çuditërisht, 29-vjeçari është krenar për interesin e kampionëve të La Liga.

“Kjo tregon që unë jam duke e bërë punën time mirë tani. Por unë gjithmonë kam qëndruar profesional dhe jam përqendruar në atë që po bëj me Monacon. Duke thënë këtë, interesi i Barçës mund të ju nxisë disi”. /Lajmi.net/ 

loading...

Të ngjajshme

Koronavirusi – efektet në aspektin ekonomik edhe te skuadra e Barcelonës: Zbritje në paga

shprehja

Watford 3:0 Liverpool, notat e lojtarëve – vlerësimi më i dobët për Arnold

shprehja

Rashica publikon foto duke e shikuar Kosovën

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë