September 29, 2020
Portali Shprehja

SUPER ARJEN: 18 vite pas golit të parë, Robben gjen rrjetën me ekipin ku u rrit! (VIDEO)

Tetëmbëdhjetë vjet, katër muaj, një javë dhe dy ditë pas golit të tij të fundit për Groningen, Arjen Robben ka gjetur rrjetën me klubin në të cilin u rrit.

Ish anësori i Realit dhe Bayern, u kthye në fushë pas një viti reflektimi (ai kishte njoftuar fillimisht tërheqjen e tij), shënoi në një ndeshje miqësore kundër Armina Bielefeld, duke hapur rezultatin pas 17 ‘në ndeshjen që përfundoi 1-1 .

 

.

Të Ngjajshme

Kristalizohen vazot e Champions-it, të enjten shorti i fazës së grupeve (detajet e plota)

admin

Klopp: Ancelotti bëri “biznes” të mirë, nuk më intereson kreu tani për tani

admin

Kriza e topit dhe financat, jo vetëm Shqipëria! Tani edhe Anglia në prag kolapsi: Qeveria të na ndihmojë!

admin

Leave a Comment