October 21, 2021
Portali Shprehja

SUPER DERBI! 45′ e para mbyllen 2-1 për Lazio, Mourinho show (VIDEO)

Jose Mourinho mbetet Special One, edhe kur humbet, ashtu si ndodhi ne 45′ e para te derbit Lazio-Roma.

Ndeshje qe u hap me golat e Milinkovic Savic dhe Pedro nga djemte e Sarrit, teksa verdhekuqte u pergjigjen me Ibanez ne goditje kendi dhe madje shtuan ritmin e presionit per te gjetur 2-2.

Te goli i 2-1, madje, Jose Mourinho festoi duke treguar oren dhe duke luajtur duart si per te thene “qete, qete…”, ka ende loje.

.

Të Ngjajshme

Dy lajme negative, një pozitiv dhe “rebusi” Ibrahimovic te Milani i Piolit!

admin

E paprecedentë! Presidenti i klubit të Bundesligës dhunohet nga tifozët kundërshtarë

admin

Capello lartëson Juventusin, tregon aftësinë kryesore të Allegrit

admin

Leave a Comment