January 28, 2022
Portali Shprehja

Superkupa e Italisë, parashikimi i Veron: Ja kush fiton, Inzaghi e ka transformuar Interin

“Interi do të fitojë, Inzaghi e ka transformuar”. Kështu ka thënë Juan Sebastian Veron për “Corriere dello Sport”. I pyetur për Superkupën e Italisë, që do të luhet mbrëmjen e sotme, ish-mesfushori argjentinas u shpreh: “Interi po bën një kampionat të madh dhe është i pari me meritë.

Në Serie A ka humbur një ndeshje nga njëzet të tilla. Kjo ecuri nuk mund të jetë rastësi. “San Siro” do të jetë një avantazh i shtuar ndaj Juventusit. Inzaghi? Ka bërë gjëra të mëdha te Lazio dhe pasi u transferua në stolin e Interit, e filloi menjëherë fuqishëm. Tashmë duket qartë dora e tij në skuadër”.

Tact Watches

.

Të Ngjajshme

E BUJSHME | Pasi Milani e refuzoi, Juventusi tani po shet Kulusevskin në Premier. Detajet

admin

Barça nuk dorëzohet, Laporta zbarkon në Madrid për të zhbllokuar situatën e Morata

admin

“Çfarë po më shikojnë sytë”, vakti i Reece James “frikëson” Chilwell

admin

Leave a Comment