November 29, 2021
Portali Shprehja

Surprizë në merkato, objektivi i rivalëve i ofrohet Inter-it

Surprizë në merkaton e Inter-it, që është në kërkim të një përforcimi në mesfushë për të tashmen dhe të ardhmen.

Marcelo Brozovic është në mes të negociatave të komplikuara për rinovimin, Matias Vecino është drejt largimit dhe, sipas Corriere dello Sport, zikaltërve u është ofruar Denis Zakaraia.

Tact Watches

Zvicerani, kontrata e të cilit me Borussia Monchengladbach skadon në fund të sezonit, kërkohet edhe nga Juventus dhe Roma.

.

Të Ngjajshme

Buffon: Problemet e Juves ishin të dukshme, Chiellini dhe Bonucci duhet të “klonohen”

admin

Shevchenko jep “ok”, futbollisti i Kosovës mund të transferohet falas në Serie A!

admin

Sarri nuk ka dyshime, shpërfill Milan dhe Inter para Napolit: “Më falni, por me atë që pashë sot ju them…”

admin

Leave a Comment