January 15, 2021
Portali Shprehja

Talenti Zaniolo operohet sërish, i ati preket dhe tregon gjendjen emocionale të djalit!

Nicolo Zaniolo do të duhet të operohet pas dëmtimit të dytë të rëndë brenda 1 viti! Në mikrofonat e Gazzetta dello Sport, babai i Nicolò Zaniolo, Igor, analizon orët menjëherë pas dëmtimit të dytë të rëndë në jetën sportive të djalit të tij:

Dramma Zaniolo, fermo almeno 6 mesi. Intervento rinviato, ipotesi Stati Uniti | Rep

“Nicolò ndihet shumë keq! Ka mendime të këqija. Nga ana tjetër është e kuptueshme. Ai është vetëm 21 vjeç dhe natyrisht ai ka frikë të mos kthehet si më parë. U stërvit mirë me klubin dhe me Italinë, mendoj se ishte thjesht një fat i keq, sepse edhe në këtë rast nuk ishte kundërshtari i tij që e lëndoi”

“Ai ndjeu një lloj këputje në gju dhe u ndal. Krahasimi me Ronaldo Fenomenin? Po, na e bënë këtë shembull, por nuk di çfarë të them nëse ka ngjashmëri apo jo “.

.

Të Ngjajshme

Kritika të ashpra ndaj Hazard: Reali luan me 10 lojtarë, kur ai është në fushë

admin

Martinez Quarta “qan” golin e Lukakut në 119’: Ishte faull, edhe sot e kam të gërvishtur qafën…

admin

Zidane i habit të gjithë: Eliminimi nga Superkupa nuk është dështim…

admin

Leave a Comment