May 11, 2021
Portali Shprehja

Taraku thirrje Kurtit: Dashtë Zoti i ke prioritet spitalet dhe rritjen e pensioneve

Në mbrëmjen e së enjtes ka qarkulluar në media një video, ku shihet se si një mjek në Podujevë është sjellë në mënyrë të pahijshme karshi një pacienti të moshuar, i cili kishte shkuar për kontroll jashtë orarit për të disatën herë radhazi. Për mjekun i cili tashmë është arrestuar nga organet e rendit dhe […]

.

Të Ngjajshme

Bebe Rexha i bën dedikimin më të ëmbël nënës

admin

Kida pozon këndshëm veshur pink

admin

Modelja kolme pozon e zhveshur me djalin e saj 13 muajsh

admin

Leave a Comment