19 C
Skopje
October 19, 2018
Informacione Vendi

Taravari:Mjafton të jesh në pushtet dhe çdo gjë tē lejohet!

Arben Taravari

Tash më çdo gjë është e qartë rreth rastit të Almirit. Në fotot është babai i vrasësit Boban Iliç.
Mjafton të jesh në pushtet dhe çdo gjë tē lejohet!

Сега веќе се е јасно околу случајот на малиот Алмир од Куманово. Во сликите е таткото на Бобан Илиќ.
Доволно е да си дел од власта, и се ти е дозволено!

#ЖивотЗаСите
#НемаПравдаНемаМир

.

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

Dedaj zyrtarisht ambasador i Kosovës në Maqedoni

shprehja

“Monstra”: Me të njëjtën pajisje është gjuajtur në Liqenin e Smillkovës dhe Velimbegovë

shprehja

Deputetët e LSDM-së heqin dorë nga diskutimi, pritet votimi për ndryshimet kushtetuese

shprehja