June 27, 2022
Portali Shprehja

Tash edhe publikisht, ja mesazhet që Bora e Donaldi shkëmbejnë me njëri-tjetrin

Moderatroja, Bora Zemani dhe aktori, Donaldi Veshaj duket se kanë vendosur të mos e fshehin më ribashkimin e tyre dhe tashmë kanë nisur edhe të flasin me mesazhe tërthorazi.

Bora ka postuar një foto nga makina dhe i bën një pyetje ndjekësve: “Erdhi vera apo akoma?”

Tact Watches

Përgjigjen ia kthen Donaldi me një postim në Instastory.

“Ja se erdhi, po parkon”, shkruan ai teksa ka postuar një foto të tij duke pritur në një ballkon.

 

 


Të Ngjajshme

Cilat janë produktet personale që nuk duhet të ndani me të tjerët?!

Revista amerikane shkruan për rikthimin e Sunny Hill: Ndodhi pas mosmarrëveshjeve politike

Janet Jackson poston një foto të rrallë me Michael Jackson në përvjetorin e vdekjes së tij

Leave a Comment