6.5 C
Skopje
December 10, 2019
BLUE

Tayna në Vjenë e gjen kalin por jo edhe princin!

Reperja Tayna vazhdon që ti vizitojë vendet më të mira në Europë

Pasi që kaloi pak qaste të paharruara në Stamboll, ku u pa duke lundruar në ngushticën e Bosforit por edhe duke vizituar vende të rëndësishme historike dhe qendra tregtare, tani Tayna është parë në Vjenë të Austrisë.

Reperja në këtë udhëtim kishte një bluzë e cila kishte fytyrën e legjendës së muzikës rep, 2Pac.

“A e ka parë ndokush. Sepse me mbetet vetëm mua të kalëroj me kuaj”, ka shkruar ajo në një fotografi.

“A e ka parë ndokush. Sepse me mbetet vetëm mua të kalëroj me kuaj”, ka shkruar ajo në një fotografi.

Artikuj të ngajshëm

Ronela: E bëra ADN-në dhe më doli se jam 100 për qind k**vë

shprehja

Enca do t’ua ndreq mbrëmjen me këto fotografi

shprehja

Aktorja e njohur lind fëmijën në fshehtësi të plotë

shprehja