Tayna provokative nga dhoma e gjumit

Reperja shqiptare, Tayna, është shfaqur joshëse në foton e fundit, shkruan lajmi.net.

Në imazhin e postuar ajo ka treguar linjat trupore ndërsa ndodhet në dhomën e gjumit. Këto janë pozat të cilat duket se i ka në qejf ajo pasi shpesh e shohim para pasqyrës.

Reperja ndryshe po e shijon suksesin e saj në muzikë dhe po konsiderohet si ndër më të komentuarat lidhur me këtë fakt./Lajmi.net/

Të ngjajshme

Getinjo filmohet duke ‘rrahur’ të pasmet e një femre

shprehja

A u bë kjo foto ‘mollë sherri’ mes Harryt dhe Meghan me familjen mbretërore?

shprehja

Anxhela Peristeri dhe Sinan Vllasaliu vijnë me një duet

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë