May 12, 2021
Portali Shprehja

Tayna provokon vetëm me robdishan dhe me gjoksin jashtë

Tayna është një femër që gjithmonë e preferon të pozojë në mënyrë provokuese. Ajo me pozat e shumta në rrjete sociale, shumë herë qëndron aktive në mediat rozë, shkruan “Kosovarja”. Pasi që është e pakompleksuar, ajo ndjekësve ju ofron momente të ndryshme nga përditshmëria, shumë herë duke provokuar. Këtë herë, në imazhin e postuar Tayna […]

.

Të Ngjajshme

Edhe Behgjet Pacolli me familje nisen drejt Kosovës për Fitër Bajram

admin

Ekskluzive: Edhe motra e Almedës ia fali zemrën këtij turku të famshëm

admin

Ky është reagimi i Ana Kaurit pas daljes së Atdheut me Sarën nga ‘Përputhen’

admin

Leave a Comment