November 23, 2020
Portali Shprehja

Tayna publikon imazhe nga bibloteka e saj

Pothuajse në secilën paraqitje televizive, ajo ka treguar dashurinë e madhe që ka ndaj librave.

Bëhet fjalë për rep-artisten e njohur, Tayna, e cila njihet për leximin e librave psikologjik dhe mbajtjen e ditarëve personale.

Në një postim në rrjetin social Instagram, reperja ka ndarë imazhe nga libraria e vogël e saj, ndërsa edhe shpjegonte autorët e preferuar.

“Kërkoj ndjesë për gabimet në sqarimin e këtyre sepse nuk e kam bërë kurrë. Po me rëndësi t’i tregojë”, ka shkruar ajo në mbishkrim.

Tayna gjithashtu shquhet për tekstet e këngëve të saj, për të cilat njihet shumë në estradën shqiptare.


Të Ngjajshme

Aktorja e famshme paralajmëron futjen në politikë

admin

Arkivoli i Ismet Pejës vendoset në Gjakovë

admin

Adelinës i shkëlqejnë unaza e vathët me diamantë

admin

Leave a Comment