November 28, 2020
Portali Shprehja

Taynen nuk e ndal as ora policore

Si duket për Taynën nuk po vlen ora policore.

Qeveria e Kosovës, së fundmi ka miratuar masat e reja për parandalimin e përhapjes së COVID-19.

Qyteteve të cilat kanë hyrë në “Zonën e Kuqe”, u ndalohet qarkullimi pas orës 19:00 deri në orën 5 të mëngjesit dhe ndër to është edhe Prishtina.

Megjithatë si duket për rep-artisten Tayna nuk vlenë ora policore. Ajo e ka publikuar një Instastory ku shihet duke e ngarë veturën e saj “BMW” nëpër qytet.

Nuk dihet nëse ajo ka pasur apo jo leje qarkullimi.

“Si është ta hash fare”, ka shkruar ndër të tjera Tayna e cila disa minuta më parë publikoi foto nga palestra.


Të Ngjajshme

Turmë e madhe në koncertin e Don Xhonit

admin

Aktorja e njohur shqiptare shtatzënë për herë të parë

admin

Ky është vjehrri Medes që sot feston ditëlindjen

admin

Leave a Comment