January 16, 2022
Portali Shprehja

“Të dua”, Dj Dagz i dashuruar marrëzisht pas Einxhel

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz ka dy javë që kanë nisur romancën e tyre në Big Brother VIP Albania.

Nga publiku dyshja po cilësohen si një nga çiftet më reale aty brenda.

Tact Watches


Derisa gjatë ditës së djeshme, Einxhel ishte keq për atë që ndodhi në spektakël lidhje me eleminimin dhe rikthimin, e Dagz i qëndroi afër në çdo moment, madje ai i tha që nëse ajo dëshiron mund të dalin të dy.

Teksa ishin në krevat të shtrirë, duke biseduar, Dj Dagz nuk heziton t’i shpreh dashurinë Einxhel Shkirës.

“Të dua”, dëgjohet duke i thënë Dagz moderatores shqiptare.


Të Ngjajshme

“Turp”, media e njohur zvicerane shpërndanë foton e Einxhel dhe Dagz, ja për çka bëhet fjalë

Shqipja përplaset me Antonelën: Ti më qaje në telefon për Mevlanin e Atdheun

Kështu e “llaston” DJ Geek, Dafinën: Burri im më do…

Leave a Comment