November 29, 2021
Portali Shprehja

Të fala nga Studeniçani /FOTO

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka qëndruar sot në Studeniçan.

Ai është shoqëruar nga Arben Taravari – kryetar i Gostivarit dhe Isen Shabani – kryetar i Vrapçishtit. Të gjithë i ka pritur kryetari i Studeniçanit, Azem Sadiku i cili ditë më parë kaloi nga Partia Demokratike Shqiptare në Aleancën për Shqiptarët.

Tact Watches

Sadiku në profilin e tij në Facebook shpërndau fotografi nga kjo vizitë dhe shkroi:

“T’fala nga Studeniçani”, transmeton TV21.

Të Ngjajshme

Mbi 8 mijë raste aktive me Covid-19 në RMV! KSI prite të diskutojë për variantin e ri Omicron

admin

Tre të lënduar në aksidentin në autostradën “Struma” pritet që sot të transferohen në Shkup

admin

Tetovë, vaksinimi kundër Covid-19 do të vazhdojë vetëm në Shtëpinë e Shëndetit

admin

Leave a Comment