June 23, 2021
Portali Shprehja

Të gjithë e dimë se janë prap bashkë, por pse Loredana vazhdon ta fshehë Mozzikun në fotografi?

Rep-artistët e njohur, Loredana dhe Mozzik, janë ndër më të pëlqyerit në estradën shqiptare. Pasi kaluan disa vite në lidhje dhe sollën në jetë fëmijën e parë, dyshja patë mosmarrëveshje që dërguan në ndarje. Gjatë kësaj periudhe të ndarjes së tyre pati shumë aludime për dyshen, të cilët raportohej se nuk flisnin. Sidoqoftë kësaj, kohëve […]

.

Të Ngjajshme

Dizajneret pejane i kthejnë në modë korsetët me dizajne të mahnitshme

admin

Motin e nxehtë Sabriu dhe Nera e kalojnë në këtë vend

admin

Nuk e dinim! Naim Abazi me aftësi në zhonglimin e topit

admin

Leave a Comment