November 29, 2021
Portali Shprehja

Të gjithë po presin një përgjigje: Bora flet për Donaldin, tregon apo e pret atë

Bora dhe Donaldi janë cifti që dhuruan një emocion të paharruar në një publik të tërë me takimin e tyre brenda shtëpisë së famshme “Big Brodher VIP”.

Derisa Bora ishte aty për të takuar shoqen e saj të ngusht, Semi Jaupaj nuk mungoi takimi i saj me ish të dashurinë.

Tact Watches

Derisa mbrëmë në prime të Përputhen ishin musafir Naim abazi me bashkëshorten e tij, Mihjije Braha, nuk mungoi pa e ngacmuar moderatoren për Donaldin.

Naimi e pyeti se “Të gjithë po presim një përgjigje”edhe Bora me përgjigjen e saj na zbuloi shumë.

Ajo u përgjigj me një qeshje të ëmbël duke I thënë se “Po dhe unë po e pres dikë”.

Kujtojmë se Donaldi nuk harroi datën e tyre të 3 vjetorit para disa ditësh, dhe hoqi varësen nga qafa e futi në një qese me ëmbëlsira për t’ia dhënë Borës.

Ndërsa, moderatorja bëri një postim në Instagram duke treguar se e kishte marrë surprizën dhe mesa duket, mund të ketë një ribashkim kur të jenë jashtë.

 


Të Ngjajshme

Adele shpjegon se bën muzikë për një audiencë që ajo preferon

“Bashkë do t’i vazhdojmë planet që kemi”, ministrja e Drejtësisë motivon Adriana Matoshin e cila po përballet me tumor

Rita Ora bëri urimin e veçantë për festën e 28 nëntorit

Leave a Comment