May 28, 2023
Portali Shprehja

Të shëna me armë zjarrin në Los Angeles, 4 të plagosur, 2 në gjendje kritike

Katër burra janë shtruar në spital, me të paktën dy në gjendje kritike, pasi u qëlluan pranë qendrës së Los Anxhelosit të shtunën në mëngjes.

Vetëm pas orës 2 të mëngjesit, oficerët e Departamentit të Policisë së Los Anxhelosit iu përgjigjën bllokut 1000 të rrugës Ingraham jashtë apartamenteve 1010 Wilshire në lagjen Westlake.

Kur autoritetet mbërritën në vendngjarje, gjetën katër burra të plagosur me armë zjarri.

Detektivët thonë se ka pasur një sherr mes dy grupeve të burrave që njiheshin me njëri-tjetrin. Të paktën një i dyshuar mashkull qëlloi disa fishekë dhe më pas u largua nga vendi i ngjarjes me një BMW të bardhë me të paktën dy burra të tjerë.

Të dyshuarit janë ende në arrati dhe nuk është bërë asnjë arrestim.

Katër viktimat u transportuan në një spital aty pranë. Dy nga meshkujt janë në gjendje të qëndrueshme, ndërsa dy të tjerët në gjendje kritike.

.

Të Ngjajshme

Rreth 99 për qind të votave të numëruara – këto janë rezultatet e deritanishme

Ekspert Marketingu në Google Ads: Përjashtimi i gjuhës shqipe penalizon bizneset

Një grua në Sariyer, rrethi i Stambollit, ka shkuar për të votuar e shoqëruar nga keci i saj

Leave a Comment