November 29, 2021
Portali Shprehja

Të shtëna me armë drejt dy personave në Pejë, policia po heton rastin

Policia e Kosovës ka nisur hetimet pasi dy persona kanë informuar se janë kanosur me armë zjarri nga tre të tjerë të mërkurën në mbrëmje.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, në drejtim të tyre është shtënë me armë zjarri dhe ata janë larguar në drejtim të panjohur.

Tact Watches

Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar.

“Rr. Mbreti Bardhyl, Pejë, 17.11.2021 – 21:55. Pas një mosmarrëveshje tre të dyshuar të pa njohur duke i kanosur kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të dy viktimave meshkuj kosovarë,  dhe janë larguar në drejti ë panjohur. Përveç dëmeve të shkaktuara në veturë nuk raportohet për të lënduar. Vetura është sekuestruar për prova materiale ndërsa rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raport. /Telegrafi/

 

.

Të Ngjajshme

Në dy aksidente të ndara në Prishtinë, këmbësorët goditen nga veturat

admin

FSK largon 70 copa të minave në një pyll në Gjakovë

admin

Të shtëna me armë në një aheng familjarë në Prishtinë

admin

Leave a Comment