January 28, 2022
Portali Shprehja

Të shtëna me armë në një aheng familjarë në Prishtinë

Të shtëna me armë ka pasur edhe në Prishtinë, e pas pranimit të informatës policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe kishte mësuar se ajo kishte të bëjë me një aheng familjar dhe personi që kishte  shtënë e kishte pranuar, që ai kishte shtënë me armë me gas.

Pastaj policia ka raportuar që arma dyshohet të jetë e përdorur në rast dhe është gjetur në një kontejner së bashku më një gëzhojë.

Tact Watches

“Njësitë policore pas pranimit të informatës për të shtëna me armë zjarri, kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe aty kanë takuar të dyshuarin mashkull kosovar i cili ka pranuar se ka shtënë me armë me gas pasi kishin një aheng familjar. Arma e cila dyshohet të jetë përdorur në rast, është gjetur në një kontejner se bashku me një gëzhojë. Me urdhër të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt”, njofton policia./Telegrafi/

 

 

.

Të Ngjajshme

​Arrestohen dy të dyshuar për rrëmbimin e një 33-vjeçari në Drenas

admin

Një fëmijë ther me thikë një burrë në Dragash

admin

Arrestohet i dyshuari për tentim-vrasje në Prishtinë

admin

Leave a Comment