August 2, 2021
Portali Shprehja

Të shtëna me armë zjarri në Çarshi të Shkupit

Jozyrtarisht, një person është plagosur mbrëmjen e sotme në Çarshi të Shkupit, transmeton Alsat. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:15 në një kafene në afërsi të “Sheshit Skenderbej”. Ende nuk dihen motivet e ngjarjes. Policia menjëherë ka dalë në vendngjarje dhe po heton rastin. Informata më të hollësishme rreth këtij incidenti priten gjatë ditës së nesërme.

.

Të Ngjajshme

Dy tetovarë kapen me kokainë në autostradën Shkup-Tetovë

admin

Moti me diell dhe i nxehtë, temperatura deri në 43 gradë

admin

Tërmet në Maqedoninë e Veriut

admin

Leave a Comment