June 22, 2021
Portali Shprehja

Tensione gjatë protestave të VMRO-së, arrestohet një protestues (Video)

VMRO-DPMNE-ja po proteston me bllokimin e rrugëve kryesore në Shkup dhe në disa qytete të tjera. Gjatë protestës pranë kryqëzimit “Mavrovasja”, ka pasur edhe një incident ku një protestues është përplasur me policinë ku ky i fundit ka përfunduar në pranga. Nuk dihet ende arsyeja e të riut me policinë.

https://www.youtube.com/watch?v=wul85AKyz6k

.

Të Ngjajshme

Arrestohet në Bllacë 38 vjeçari nga Shkupi

admin

Qeveria do të mbajë mbledhjen e 81-të

admin

11 qytete të vendit rezultojnë pa raste aktive me COVID

admin

Leave a Comment