27 C
Skopje
June 17, 2019
Informacione Vendi

Tentim për grabitjen e 11 vjeçares në Tetovë, policia kap autorët

Tact

Policia e Tetovës ka ngritur kallëzime penale ndaj tre personave për tentim rrëmbimi. Bëhet fjalë për tre persona të moshave 17, 19 dhe 13 vjeç, që janë nga fshati Llërcë i Tetovës të cilët ngarkohen me akuzën “tentim për grabitje”, thekson komunikata e Ministrisë së Brendshme. Ata më 14 prill të këtij viti rreth orës 19.00 kanë tentuar që 11 vjeçaren ta fusin në makinën e tyre, por ajo ka arritur që të ikë. (INA)

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

Xhaferi: Me Kinën jemi larg, por kemi marrëdhënie të shkëlqyera

shprehja

Interesim i madh në drejtimet profesionale në Sh.m.q.sh Marija Kiri Skllodovska

shprehja

Xhaferi udhëtoi drejt Kinës

shprehja