November 29, 2021
Portali Shprehja

Tentim rrëmbim në Gjilan, rasti po hetohet

Një rast tentim rrëmbimi ka ndodhur të enjten në mbrëmje në Gjilan.

Në raportin e Policisë bëhet e ditur se rasti ka ndodhur në orën 22:20, ndërsa viktima mashkull kosovar ka raportuar se derisa ka qenë në rrugë, një i dyshuar mashkull kosovar duke e kapur për dore ka tentuar ta futë në veturën e tij.

Tact Watches

Sipas raportit të Policisë, viktima ka arritur të largohet dhe të futet në një lokal.

Rasti vazhdon të hetohet. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Një muaj paraburgim për serbin të cilit iu gjetën 11 kilogramë marihuanë në veri të Mitrovicës

admin

Arrestohet një person për vjedhje në Vushtrri

admin

Aksident në Podujevë, lëndohen dy persona

admin

Leave a Comment