November 27, 2020
Portali Shprehja

Tentim vrasje në Isniq të Deçanit

Një person është arrestuar në Isniq të Deçanit, pasi i njëjti gjatë një konflikti të çastit me viktimën mashkull, ka shtënë me armë zjarri në drejtim të tij dhe e ka plagosur në këmbë.

Sipas Policisë, rasti ka ndodhur të shtunën, ku viktima është dërguar në spitalin rajonal dhe është duke u trajtuar, sipas mjekut është jashtë rrezikut për jetë.

Nga i dyshuari është konfiskuar arma me tre fishekë dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Policia arreston një person në Prishtinë, sulmoi seksualisht fëmijët përmes rrjeteve sociale

admin

Zhduket një vajzë në Lipjan

admin

Policia konfiskon 28 kilogramë marihuanë në Vërmicë

admin

Leave a Comment