September 26, 2020
Portali Shprehja

Tentim vrasje në Prishtinë

Persona të panjohur mbrëmë kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të një shtëpie në Prishtinë.

Nuk raportohet për të lënduar.

Në vend ngjarje janë gjetur dhe konfiskuar dy gëzhoja dhe një predhë e kalibrit 7.65 mm.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Policia asgjëson në Gjakovë 212 bimë narkotike “Canabis Sativa”

admin

​Një muaj paraburgim ndaj SH.H për vrasje të rëndë në tentativë

admin

Ngjarje tragjike në Zvicër: Gjendet i vdekur 47-vjeçari nga Kosova, gruaja dhe vajza e tij të plagosura

admin

Leave a Comment