August 16, 2022
Portali Shprehja

Tentoi të udhëtonte me pasaportë zvicerane të dikujt tjetër – ndalohet në Aeroportin “Adem Jashari”

Një grua është ndaluar në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës, nën dyshimin se pasaportën e saj zvicerane ia ka dhënë në shfrytëzim një të dyshuarës tjetër, shtetase e Shqipërisë.

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka ndaluar e dyshuara është ndaluar të hënën, më 1 gusht në Aeroportin e Prishtinës.

Lidhur me rastin e dyshimit të “Falsifikimit të dokumentit” është njoftuar edhe Prokuroria e Shtetit.

Rasti ka shkuar në procedurë të rregullt.

.

Të Ngjajshme

Shpërndan video dhe foto me përmbajtje pornografike të fëmijëve, arrestohet 34 vjeçari

admin

Djemtë rrahin babanë, burrat gratë, e një femër e mashkull rrihen mes vete – rastet e dhunës në familje në 24 orë

admin

E mashtroi se do t’ia rregullonte vizën dhe ia mori 3 mijë euro, arrestohet i dyshuari në Podujevë

admin

Leave a Comment