November 28, 2020
Portali Shprehja

Tentoi t’u jap 50 euro policëve, arrestohet pejani

Një person është arrestuar në Pejë.

I njëjti ishte ndaluar nga policia ku rezultoi me 1.58 promil alkool. I dyshuari ka tentuar që t’u ofroj ryshfet zyrtarëve policor me një kartëmonedhë prej 50 me ç’rast i njëjti është arrestuar, ndërsa kartëmonedha është sekuestruar.

Është konsultuar prokurori me vendim të të cilit i dyshuari dërgohet në mbajtje. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Gjuatje me kallashnikov dhe përleshje fizike në Carallakë të Malishevës – dy persona dërgohen në QKUK

admin

Një person vjedh para në një barnatore në Prishtinë

admin

Sulm me armë në rrugën Prishtinë-Mitrovicë, plagoset një person

admin

Leave a Comment