January 27, 2021
Portali Shprehja

Tenton ta puth: Kejvina Kthella godet shuplakë aktorin e njohur

Modelja bukuroshe Kejvina Kthella ishte e ftuar mbrëmjen e së shtunës në “Shiko kush luan”. Ajo u bë pjesë e lojrave të ndryshme, si dhe i ndodhi një e papritur.

Në një prej lojrave, kapiteni i skuadrës Rezart Veleshnja e mbështolli Kejvinën me letër higjienike për t’u dukur si mumje.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Mirëpo, një detaj që iu ka shpëtuar të gjithëve, por është vënë re së fundmi nga “Xing.al” është një e puthur! Ndërkohë që e mbështillte me letër higjienike, Rezarti e puthi befasisht modelen. Kejvina reagoi duke i gjuajtur në shpullë.

I pranishëm ishte dhe aktori Romeo Veshaj, i cili reagoi i habitur. Këtë moment mund ta shihni në videon e mëposhtme:


Të Ngjajshme

Vajza e Eli Farës “arratiset” me biznesmenin për pushime në Dubai

admin

Afrona Dika biondina më e bukur që iu kanë parë sytë

admin

Elita me nënën e Gjikos jo vetë re e vjehërr por edhe shoqe

admin

Leave a Comment