March 21, 2023
Portali Shprehja

Tenton t’i shkelë me veturë tetovarët, kapet nga policia!

 

Mbrëmjen e djeshme (15-mars) rreth orës 22:20, në Prelubishtë të Tetovës, zyrtarët policorë të SPB Tetovë kanë privuar nga liria 34-vjeçarin I.K. nga ky fshat, pas denoncmit të bashkëfshatarëve të tij D.R.(45) dhe S.S.(61) se në rrugën rajonale Zhelinë-Jegunovcë, përgjatë së cilës po ecnin në këmbë, rreth orës 19.15 ka tentuar ti aksidentonte me veturën e tij “Reno” me targa të Tetovës, por ata kanë arritur ti shmangen duke kërcyer anash rrugës.

Rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar.

Të Ngjajshme

Sonte zyrtarisht nis stina e pranverës

5 vendimet që duhet t’i merrni para moshës 30-vjeçare, përndryshe jeta do ju shkoj për kot!

Një metodë japoneze na tregon mënyrën që çliron stresin dhe dhimbjet duke shtypur gishtat e dorës

Leave a Comment