August 2, 2021
Portali Shprehja

Tërmet në Juglindje të Shqipërisë – Iliria News Agency

Një tërmet me magnitudë 4.0 ka tronditur mbrëmë juglindjen e Shqipërisë. Sipas të dhënave nga Qendra Europiane Mesdhetare e tërmeteve, tërmeti u regjistrua rreth orës 22:21.

Epiqendra e tërmetit ishte rreth 8 km në lindje të qytetit të Korçës dhe ishte me thellësi 2km.

Deri më tani nuk ka të dhëna për dëme apo të lënduar në njerëz.

Të Ngjajshme

Muzika serbe vlon në hotelin në Gjirin e Lalëzit, reagon gazetari – Iliria News Agency

admin

Ja kur freskohet moti – Iliria News Agency

admin

Turistët në Turqi të tronditur nga zjarret, po evakuohen në Bodrum – Erdogan premton rindërtimin e shtëpive – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment