August 17, 2022
Portali Shprehja

Tërmet në Kosovë! Ndjehet edhe në Maqedoni

Pak pas orës 09:00 janë ndjerë lëkundje të tokës në Kosovë.

Sipas Euro-Med Seismological Centre, lëkundjet janë ndjerë në qytetin e Ferizajt. Ndërkohë, raportohet se tërmet ka pasur edhe në vendet e rajonit në Serbi dhe në Maqedoninë e Veriut.

Të Ngjajshme

FIFA pezullon Indinë nga garat e futbollit

Kasami: BDI për 20 vite nëpërkëmbi veteranët e UÇK-së, shkeli mbi dinjitetin e tyre

admin

Partitë në pushtet nuk kanë konsensus për rekomandimet historike me Bullgarinë

Leave a Comment