May 23, 2022
Portali Shprehja

Tërmet në Serbi

Një tërmet e ka goditur Serbinë.

Tact Watches

Fuqia e këtij tërmeti raportohet të jetë 4 shkallë e rihterit.

Epiqendra sipas faqes EMSC është veriperëndimi i Nishit.

Sipas kësaj faqe tërmeti ka ndodhur rreth orës 21:38 minuta.

.

Të Ngjajshme

Verstapen fiton në Barcelonë, dështon makina e Leklerkut

Si mendoni, a duhet të ushqehemi me ushqime tradicionale për një trup në formë të shkëlqyer?

Anëtarësimi i Suedisë dhe Finlandës në NATO me ndikim edhe në Ballkan

admin

Leave a Comment