June 23, 2021
Portali Shprehja

Tërmeti i fortë në Greqi, ndjehet edhe në Maqedoninë e Veriut dhe Shqipëri – Iliria News Agency

Tërmeti i fortë në Greqi, ndjehet edhe në Maqedoninë e Veriut dhe Shqipëri – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

INTERVISTA/Gjonaj tregon punën me reformën në drejtësi, pritshmërinë nga SPAK-u si dhe për tema tjera – Iliria News Agency

admin

Çfarë duhet të dinë zviceranët që duan të udhëtojnë në Maqedoninë e Veriut, Kosovë dhe Shqipëri – Iliria News Agency

admin

Policia aksion në Kukës e Has, arrestohen 6 persona, sekuestrohet drogë dhe fara kanabisi – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment