Teuta Krasniqi ndan një foto me Adonisin nga sauna

Teuta dhe Adonisi janë një çift mjaft i përmendur në shoubizin vendor, dhe thuajse çdo veprimtari e tyre zgjon kureshtje tek publiku shqiptar, shkruan lajmi.net.

Çifti së bashku me fëmijët e tyre kanë udhëtuar në Brezovicë ku po shijojnë bukuritë e këtij vendi malor.

Aktorja gjatë këtij pushimi ka publikuar disa imazhe dhe njëra nga to që tërhoqi vëmendjen është edhe fotoja e publikuar në saunë me bashkëshortin e saj. /Lajmi.net/

Të ngjajshme

Alexis Sanchez flirton me modelen e njohur

shprehja

Luana Vjollca po martohet, këto janë detajet

shprehja

Getinjo filmohet duke ‘rrahur’ të pasmet e një femre

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë