May 16, 2021
Portali Shprehja

Teuta Krasniqi nuk e ka Adonisin vetëm burrë

Teuta Krasniqi është pa dyshim një ndër figurat më të njohura publike, shkruan “Kosovarja”. E ka provuar vetën si moderatore, këngëtare, aktore. Është aktore profesioniste dhe ka realizuar sukseshëm një mori rolesh ku ka shkëlqyer. Teuta është shumë e lumtur në krahët e bashkëshortit të saj, Adonisit. Adonis Morina është trajner fituesi dhe po u’a […]

.

Të Ngjajshme

Rina ndan një foto me flokë të kaltërta

admin

Sara Hoxha mbulohet lartë e zbulohet poshtë

admin

Kjo foto e Agnesës do t’iu lë pa gjumë

admin

Leave a Comment