Teuta Krasniqi uron Memlin për ditëlindje

loading...

Deputeti nga radhët e PDK-së, Memli Krasniqi sot feston ditëlindjen, politikani ka mbushur 40 vite jetë, shkruan lajmi.net.

Një prej urimeve publike që iu kushtua deputetit është ai i motrës së tij Teuta Krasniqit, aktorja ka publikuar një foto të tijën dhe ia kushtoi fjalët më të ëmbla.

“Vëlla urime ditëlindja, zoti të bekoftë, shëndet, familje dhe mbarësi. Vazhdofsh të na bësh krenar si gjithmonë, me vlerat tua njerëzore dhe sukseset tua të pa ndalshme. Të paçim gjithmonë. Të dua shumë”. /Lajmi.net/

loading...

Të ngjajshme

Ana Kabashi paralajmëron projektin e ri muzikor

shprehja

Genta Ismajli publikon pamje nga vetura luksoze me “shoferin personal” të saj

shprehja

Pas një mungese të gjatë, Baby G paralajmëron rikthimin

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë