December 5, 2021
Portali Shprehja

Thaçi dhe të tjerët lejohen që për disa çështje të apelojnë vendimin mbi mocionet që pretendojnë defekte në aktakuzë

Gjykatësi i procedurës paraprake, Nicolas Guillou, ka marrë vendim me anë të së cilit i ka lejuar Hashim Thaçin, Jakup Krasniqin e Rexhep Selimin që për disa çështje të ngritura nga ta, të apelojnë vendimin mbi mocionet e mbrojtjes që pretendojnë defekte në formën e aktakuzës.

Të Ngjajshme

109 vjet për Forcat e Armatosura Shqiptare !

admin

Sveçla: Kosova renditet e para në rajon në Indeksin e Sundimit të Ligjit 2021

admin

Atentati i planifikuar ndaj Erdoganit, mediat turke zbulojnë detaje të reja

admin

Leave a Comment