15.5 C
Skopje
September 22, 2019
Informacione Rajoni dhe Bota

Thaçi: Edhe më të mirët humbin ndonjëherë, në përkrahje të djemve tanë në humbje e fitore

“Edhe më të mirët humbin ndonjëherë”, ka shkruar Thaçi përcjellë lajmi.net.

Gjithashtu Thaçi është shprehur se djemtë e Kosovës kanë luajtur shumë mirë dhe nuk janë dorëzuar.

Ky është postimi i plotë i Thaçit:

Edhe më të mirët humbin ndonjëherë. Djemtë tanë luajtën shumë mirë dhe asnjëherë nuk u dorëzuan. Në humbje dhe fitore, përherë jemi në përkrahje tyre! HTH

Artikuj të ngajshëm

Arrin grupi i ri i vullnetarëve amerikan

shprehja

Parafushata s’mund të ndalet, PZAP e hedh një ankesë si të palejuar

shprehja

Kërkohet dorëheqja e ministrit dhe një drejtori të Qeverisë së Zaevit

shprehja