Thaçi: Letrat dhe urimet e presidentit Trump, gjithmonë kanë inkurajuar paqen, dhe stabilitetin

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka publikuar në Facebookun e tij letrën e presidentit të SHBA-ve Donald Trump ku është uruar festa e 12 vjetorit të pavarësisë së Kosovës.

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ndër të tjera ka thënë se letrat dhe urimet e presidentit të SHBA-ve, Donald Trump kanë inkurajuar gjithmonë paqen dhe stabilitetin në rajon dhe më gjerë.

Ky është postimi i plotë i Thaçit: 

 

Shpërndaje në:

Të ngjajshme

Ligji për Prokurorinë Publike, Ahmeti: Për ne mbetet varianti që jemi dakorduar në Qeveri

shprehja

Shpërthen konsulli i shkarkuar nga Konjufca: O debilla, pastrohuni, o ministër i Burdushit…!

shprehja

​Raste të reja të koronavirusit në Britaninë e Madhe dhe Spanjë

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë