January 17, 2021
Portali Shprehja

Thaçi porosi nga Haga, publikon fotografi me mesazh publik

Pas konfirmimit të aktakuzës dhe pas dorëheqjes nga pozita e presidentit të vendit, Hashim Thaçi ka reaguar në profilin e tij në Instagram.

Ai ka ndryshuar “coverin” e profilit të tij, në të cilën e ka vendosur një fotografi pas kthimit të tij nga Haga. Thaçi ishte pritur nga shumë qytetarë të Kosovës si hero i vendit.

 

Ish-presidentit të vendit sot i është konfirmuar aktakuza nga Gjykata Speciale.

Të Ngjajshme

Të gjitha masat kundër koronavirusit në Kosovë, rankimi i komunave sipas zonave

admin

Zvicra i ashpërson masat | Iliria News Agency

admin

Botohet libri “Kronika nga Lugina” nga autori Baki Rexhepi

admin

Leave a Comment