The Game nderon Koben duke bërë në fytyrë tatuazh numrin e fanellës së tij

Reperi The Game ka vendosur që ta nderoi legjendën e basketbollit Kobe Bryant duke bërë tatuazh numrin 8 të fanellës së tij të cilin e ka bartur në fillimet e para të karrierës, shkruan lajmi.net.

Reperi 40-vjeçar, emri i vërtetë i të cilit është Jayceon Terrell Taylor, ndau foto duke treguar tatuazhin e tij të ri.

Pranë postimit ai ka shkruar “Përgjithmonë”.

Kobe vdiq më 26 janar pas një aksidenti me helikopter./Lajmi.net/

View this post on Instagram

♾ F O R E V E R

A post shared by The Game (@losangelesconfidential) on Feb 12, 2020 at 10:59am PST

Të ngjajshme

Adelina Tahiri ka diçka për të thënë lidhur me projektin e ri të Sinan Vllasaliut

shprehja

Djaloshi në foto sot është reper i njohur shqiptar

shprehja

Më në fund reagon kompania ‘On records’, pse u larguan Rina, Fero Mozzik dhe Getinjo?

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë