November 27, 2020
Portali Shprehja

Theret me thikë një i mitur në Pejë, arrestohet një i dyshuar

Një përleshje mes dy grupeve ka ndodhur të shtunën në qytetin e Pejë, si pasojë një person ka marrë lëndime trupore.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi për media në Drejtorinë Rajonale të Policisë në Pejë, Driton Rugova.

“Sonte në ora 22:15 policia ka marrë informatën se në sheshin e Pejës ka ndodhur një rrahjes në mes dy grupeve të të rinjve. Nga kjo një person është lënduar dhe është dërguar në Spitalin Rajonal të Pejës” ka thënë Rugova.

Ai ka bërë të ditur se, lidhur me rastin është arrestuar edhe një i dyshuar,

Rugova tha se viktima dhe i dyshuari të dy janë të mitur./Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Një punëtor lëndon dorën në një punëtori në Prizren

admin

Rrahje masive në Deçan, përdoren edhe thika – lëndohen katër persona

admin

​6 muaj burg për vjedhjen e veturës që e kishte marrë me qira

admin

Leave a Comment